Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik

İstanbul Modern Kurumsal Üyelik Programı

İstanbul Modern Sanat Müzesi’nin yenilenen Kurumsal üyelik programı, iş dünyasının farklı sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara, Türkiye’nin ilk modern ve çağdaş sanat müzesine destek olma fırsatı verirken, bu çekim merkezinde markalarını temsil etme, görünür kılma, paydaşlarını kültür ve sanatla buluşturma imkânı sunuyor.

İstanbul Modern’in Kurumsal üyeleri yıl boyunca, müşterileri, iş ortakları ve çalışanlarıyla modern ve çağdaş sanatın farklı disiplinlerine dokunan etkinliklerde bir araya geliyor, müzenin kiralanabilir alanlarında ücretsiz etkinlik gerçekleştirebiliyor, misafirlerini müzenin uzman rehberleri tarafından verilecek sergi turlarında ağırlayabiliyor.

İstanbul Modern’in Kurumsal üyeleri, müzenin Altın ve Gümüş üyelerinin davetli olduğu ayrıcalıklı etkinliklere katılabilirken, müzenin şef küratörü ile yılda bir kez sabah kahvaltısı ve sergi turunda buluşuyor.

Kültür ve sanat, günümüz iş insanlarına paydaşlarıyla kuracakları yeni bir diyalog zemini yaratırken, kurumunuzun filantropi ve “çalışmak için en iyi yer” hedeflerine katkı sağlıyor.

Kültür ve sanatla kurulan bağ, kurumların yaratım sürecini desteklerken, alternatif iletişim kanalları oluşmasında ve yeni iş modelleri geliştirilmesinde ilham kaynağı oluyor.

İstanbul Modern’in Altın ve Gümüş olarak iki kategoriye ayrılan kurumsal üyelik programının ayrıcalıklarını incelemek için tıklayınız.

Kurumsal Altın
Arnica
Artam Antik A.Ş.
Azimut Portföy
Club Marvy
Karub Holding

Misyon Yatırım Bankası
Mühendis A.Ş.
PwC TÜRKİYE
Tırsan

Kurumsal Gümüş
Adidas
Kütahya Porselen
Multinet Up
Yeditepe Üniversitesi Kültür Sanat Ofisi