"Sizin Perşembeniz" Sanatçı Buluşmaları

"Sizin Perşembeniz" Sanatçı Buluşmaları

Doğanın Suluboya Atölyesi

Tarih:
18 Temmuz 2024
Saat: 13.00–14.30
Mekân: Dış Etkinlik Alanı

Doğanın içinde olma ve doğada yürüme deneyimlerini içselleştiren İsmet Değirmenci, doğanın sembollerini ve anlatısını şiirsel bir şekilde yorumlayarak bize etik yükümlülüklerimizi ve sorumluluklarımızı hatırlatıyor. Sanatçı, İstanbul Modern’deki atölye çalışmasında, doğa yürüyüşlerinde aldığı notları ve biriktirdiği “an”ları, suluboya pratiğiyle katılımcılarla paylaşıyor.

Süre: 90 dk
 

Sizin Perşembeniz Sanatçı Buluşmaları

İstanbul Modern, “Sizin Perşembeniz” adlı uygulamasını Paribu desteğiyle gerçekleştiriyor. Müze, her perşembe saat 10.00-14.00 arasında ücretsiz olarak kapılarını tüm ziyaretçilere açıyor. Ziyaretçiler, İstanbul Modern’deki tüm sergileri ücretsiz olarak gezip ayda bir kez gerçekleştirilecek sanatçı atölyeleri, etkinlik ve film gösterimlerine katılabiliyor.

“Sizin Perşembeniz” Sanatçı Buluşmaları, sanatçıların yaratım süreçlerini ve sanatsal deneyimlerini katılımcılarla paylaştıkları atölye çalışmaları ve kısa söyleşileri içeriyor. Bu etkinliklerle ziyaretçilerini müzeyi, sanat yapıtlarını ve sanatsal üretim süreçlerini keşfetmeye davet eden İstanbul Modern, aynı zamanda sanatçılarla birlikte üretmenin kazandıracağı zengin deneyime kapı aralıyor.

Etkinlikler ücretsizdir. 

Rezervasyon için tıklayınız.

Bilgi için: 0(212) 334 73 41