İstanbul Modern’de Mastercard ile Uzun Cuma: Funflows ve Beril Şenöz ile Çağdaş Dans Tekniği ve Doğaçlama Atölyesi

İstanbul Modern’de Mastercard ile Uzun Cuma: Funflows ve Beril Şenöz ile Çağdaş Dans Tekniği ve Doğaçlama Atölyesi

İstanbul Modern’in ziyaret saatleri, Mastercard desteğiyle her cuma 18.00’den 20.00’ye uzuyor. “Uzun Cuma” programı kapsamında bu ay Funflows ve Beril Şenöz, çağdaş dans tekniği ve doğaçlama atölyesi gerçekleştiriyor. 

“Uzun Cuma” programı kapsamında cuma günleri müze kapanış saati 18.00’den 20.00’ye kadar uzarken, Mastercard ve İstanbul Modern, sanatseverleri özel etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor

İstanbul Modern’in “Uzun Cuma” programı kapsamındaki ikinci etkinliğinde Funflows ve Beril Şenöz, çağdaş dans tekniği ve doğaçlama atölyesi gerçekleştiriyor. 15 Mart Cuma günü düzenlenecek atölyede katılımcılar, çağdaş dans tekniklerini doğaçlama yönergeler aracılığıyla uygularken birlikte dans etmenin gücünü ve bedenle kurulan ilişkiyi oyuncu bir yaklaşımla deneyimliyor.

İstanbul Modern’in 20.00’ye kadar açık olduğu cuma günleri için ayda bir kez düzenlenecek “Uzun Cuma” programı kapsamında gerçekleşecek etkinlikler, müzik ve dans disiplinlerine de alan açarak ziyaretçilerle daha etkileşimli bir bağ kuruyor. Etkinlik serisinde, konser ve atölyeler aracılığıyla, caz, blues, pop, swing ve funk gibi çeşitli türlerde müzik ve danslar bir araya geliyor. Etkinlikler müze ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunuluyor.

Mastercard’lılara müze bileti yüzde 50 indirimli

Cuma günleri 18.00–20.00 arası, İstanbul Modern giriş bileti Mastercard’lılara (150 kişi) yüzde 50 indirimli olurken, “Uzun Cuma” kapsamında düzenlenen konser, etkinlik ve atölyelere katılım ise müze biletine sahip tüm ziyaretçiler için ücretsiz.

Funflows ve Beril Şenöz ile Çağdaş Dans Tekniği ve Doğaçlama Atölyesi

Saat:19.00

Mekân: Etkin Odası